Toimisto

Aurora II, 2. kerros

Riitta Sinkkonen
Amanuenssi, FM
050 442 3314
riitta.sinkkonen@uef.fi
Aurora II, 2. kerros, huone 2088
Tehtävät:
Opintoneuvonta ja opintohallinto (ei filosofia)
Opiskelijavalinnat
Hyväksilukemiset sekä korvaavuudet
Muut yleiset hallintotehtävät
Sanna Vikla
Amanuenssi, FM
050 4421345
sanna.vikla@uef.fi
Aurora II, 2. kerros, huone 2087
Tehtävät:
Opintoneuvonta ja opintohallinto (ei filosofia)
Hyväksilukemiset sekä korvaavuudet
Muut yleiset hallintotehtävät
Mia Kilpeläinen
Kansainvälisten asioiden koordinaattori, yliopisto-opettaja, KTM
050 442 2631
mia.kilpelainen@uef.fi
Hanna Partinen
Projektitutkija, HTM
hanna.partinen@uef.fi
UEF//Connect
Tehtävät:
Oikeustieteiden tohtoriohjelma
Jatko-opintokoordinaattori
DigiCampus, Oikeustieteen DigiPeda
Toinen reitti yliopistoon, UEF oikeustieteet
Tuula Honkanen
Hallintosihteeri
029 445 5062
tuula.honkanen@uef.fi
Aurora II, 2. kerros, huone 2104
Tehtävät:
Tutkintotodistukset
Pro gradu -tutkielmat

Opetus- ja tutkimusavustajat

Emilia Eskelinen
Opetus- ja tutkimusavustaja
emiliae@uef.fi
Susanna Hietala
Opetus- ja tutkimusavustaja
susanna.hietala@uef.fi
Anni Kainulainen
Opetus- ja tutkimusavustaja
050 529 2088
annevka@uef.fi
Bradlie Luisa Ana Martz-Sigala
Tutkimusavustaja, UEF-UN Environment MEA Course Coordinator
bradlie.martz-sigala@uef.fi
Janne Parhamaa
Opetus- ja tutkimusavustaja
jannepar@uef.fi
Anu Puustinen
Opetus- ja tutkimusavustaja
050 467 3779
apuustinen@uef.fi
Heimo Saari
Opetus- ja tutkimusavustaja, yhteisoppiminen
045 158 8338
heimos@uef.fi
Lotta Tappura
Opetus- ja tutkimusavustaja
lottatap@uef.fi
Samuli Tiirikainen
Opetus- ja tutkimusavustaja
040 777 1013
samuli.tiirikainen@uef.fi
Maria Turunen
Tutkimusavustaja
maria.turunen@uef.fi
Viivi Vidgren
Opetus- ja tutkimusavustaja
viivivi@student.uef.fi
Roosa Ylikoski
Opetus- ja tutkimusavustaja
044 296 3091
roosa.ylikoski@uef.fi