Tulliportin normaalikoulun henkilökunta luokat 1-6

Eemeli Alsio
No image.
Nimike
Koulunkäyntiohjaaja
Sähköposti
eemeli.alsio@uef.fi
Suora numero
+358294452198
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Anniina Delicata
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
anniina.delicata@uef.fi
Suora numero
+358294452040
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1075

Katja Figueras
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
katja.figueras@uef.fi
Suora numero
+358294452532
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1125

Sampo Forsström
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
sampo.forsstrom@uef.fi
Suora numero
+358294452533
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1086

Tiina Forsström
No image.
Nimike
Tuntiopettaja (päätoiminen)
Sähköposti
tiina.forsstrom@uef.fi
Suora numero
+358294452534
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 264/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Minna Haring
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
minna.haring@uef.fi
Suora numero
+358294452503
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6,Educa 244

Tarja Haveri
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
tarja.haveri@uef.fi
Suora numero
+358294452542
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1179

Marianne Heilmann
No image.
Sähköposti
marianne.heilmann@uef.fi
Suora numero
+358294452183
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Anna-Liisa Heiskanen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
anna-liisa.heiskanen@uef.fi
Suora numero
+358294452178
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1115

Jussi Hietava
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
jussi.hietava@uef.fi
Suora numero
+358294452185
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1106

Leena Hurmekoski
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
leena.hurmekoski@uef.fi
Suora numero
+358294452554
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1174

Pyry Hyvönen
No image.
Nimike
Koulunkäyntiohjaaja
Sähköposti
pyry.hyvonen@uef.fi
Suora numero
+358294452192
Huoneen tiedot
Joensuu Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Taru-Tuija Hyykky
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
taru-tuija.hyykky@uef.fi
Suora numero
+358294452066
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1106

Pirjo Immonen
No image.
Nimike
Koulunkäyntiohjaaja
Sähköposti
pirjo.immonen@uef.fi
Suora numero
+358294452170
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Juha Karhunen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
juha.karhunen@uef.fi
Suora numero
+358294452582
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 2009

Erja Karvinen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
erja.karvinen@uef.fi
Suora numero
+358294452584
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 263/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Mika Kilpiä
No image.
Nimike
Tuntiopettaja (päätoiminen)
Sähköposti
mika.kilpia@uef.fi
Suora numero
+358294452177
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 181/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Hilkka Koivistoinen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
hilkk@uef.fi
Suora numero
+358294452120
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1147

Matias Kolström
No image.
Sähköposti
matias.kolstrom@uef.fi
Suora numero
+358294452191
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, Educa 244

Jyrki Korkki
No image.
Nimike
Perusopetuksen rehtori
Sähköposti
jyrki.korkki@uef.fi
Suora numero
+358294452661
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1084
SoleCRIS

Merja Kukkonen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
merja.kukkonen@uef.fi
Suora numero
+358294452613
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1140

Julia Laittila
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
julia.laittila@uef.fi
Suora numero
+358294452188
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1160

Timo Martikainen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
timo.martikainen@uef.fi
Suora numero
+358294452256
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1146

Erkki Miettinen
No image.
Nimike
Laboratoriomestari
Sähköposti
erkki.miettinen@uef.fi
Suora numero
+358294452511
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Suvi Miettinen
No image.
Sähköposti
suvi.miettinen@uef.fi
Suora numero
+358294452184
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Anna Mikkonen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
anna.mikkonen@uef.fi
Suora numero
+358294452369
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1114

Johanna Mikkonen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
johanna.2.mikkonen@uef.fi
Suora numero
+358294452652
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 263/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Niina Mikkonen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
nleivisk@uef.fi
Suora numero
+358294452197
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1129

Mika Mononen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
mika.o.mononen@uef.fi
Suora numero
+358294452654
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, Educa 244

Eija Mälkiä
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
eija.malkia@uef.fi
Suora numero
+358294452215
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Petri Ohtonen
No image.
Sähköposti
petri.ohtonen@uef.fi
Suora numero
+358294452219
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Juha Paavilainen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
juha.paavilainen@uef.fi
Suora numero
+358294452132
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1135

Päivi Pesonen
No image.
Nimike
Virastomestari
Sähköposti
paivi.pesonen@uef.fi
Suora numero
+358294452115
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1164

Juha Pössi
No image.
Nimike
Tuntiopettaja (päätoiminen)
Sähköposti
juha.possi@uef.fi
Suora numero
+358294452681
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu/Rantakylän normaalikoulu

Arja Ratilainen
No image.
Nimike
Koulusihteeri
Sähköposti
arja.ratilainen@uef.fi
Suora numero
+358294452512
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1088

Heikki Ratilainen
No image.
Nimike
Koulupsykologi
Sähköposti
heikki1.ratilainen@joensuu.fi
Suora numero
0133305985
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu

Kirsi Repo
No image.
Nimike
Terveydenhoitaja
Sähköposti
kirsi.repo@uef.fi
Suora numero
0133305863
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu

Mikko Ripatti
No image.
Nimike
Johtava rehtori
Sähköposti
mikko.ripatti@uef.fi
Suora numero
+358294452220

Päivi Rosti
No image.
Nimike
Koulunkäyntiohjaaja
Sähköposti
paivi.rosti@uef.fi
Suora numero
+358294452195
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Päivi Ruotsalainen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
paivi.ruotsalainen@uef.fi
Suora numero
+358294452174
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 2015

Ville Räsänen
No image.
Nimike
Päätoiminen tuntiopettaja
Sähköposti
ville.rasanen@uef.fi
Suora numero
+358294452091
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Hilkka Räty
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
hilkka.raty@uef.fi
Suora numero
+358294452696
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1076

Sinikka Räty-Záborszky
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
sinikka.raty@uef.fi
Suora numero
+358294452698
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1176

Marjaana Saarelainen
No image.
Nimike
Kuraattori
Sähköposti
marjaana.saarelainen@uef.fi
Suora numero
0133305954
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu

Jasmiitta Saarikorpi
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
jasmiitta.saarikorpi@uef.fi
Suora numero
+358294452229
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 277/Luokat 1-6 1156

Tuire Silvennoinen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
tuire.silvennoinen@uef.fi
Suora numero
+358294452096
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1130

Paavo Sivonen
No image.
Nimike
Tuntiopettaja (päätoiminen)
Sähköposti
paavo.sivonen@uef.fi
Suora numero
+358294452815
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Elena Snellman
No image.
Nimike
Koulunkäyntiohjaaja
Sähköposti
elena.snellman@uef.fi
Suora numero
+358294452202
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Sari Soininen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
sari.soininen@uef.fi
Suora numero
+358294452717
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 263

Ulla Sten
No image.
Nimike
Lehtori (työvapaalla)
Sähköposti
ulla.sten@uef.fi
Suora numero
+358294452069
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, Educa 244

Mauri Teräväinen
No image.
Nimike
Virastomestari
Sähköposti
mauri.teravainen@uef.fi
Suora numero
+358294452513
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1008

Ritva Tolvanen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
ritva.tolvanen@uef.fi
Suora numero
+358294452730
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 264/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Emmi Torikka
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
emmi.torikka@uef.fi
Suora numero
+358294452334
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Tuukka Vannas
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
tuukka.vannas@uef.fi
Suora numero
+358294452140
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Päivi Vesala
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
paivi.vesala@uef.fi
Suora numero
+358294452141
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1103

Sanna Vänskä
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
sanna.vanska@uef.fi
Suora numero
+358294452012
Huoneen tiedot
Joensuu Tullportin normaalikoulu 1-6, 1130

Hanna Yletyinen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
hanna.yletyinen@uef.fi
Suora numero
+358294452240
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1156