Hallinto- ja toimistohenkilöstö, osaston lähipalvelut

Risto Helén
No image.
Nimike
Amanuenssi
Sähköposti
risto.helen@uef.fi
Suora numero
+358294452021
Huoneen tiedot
Joensuu Agora 142, (työvapaalla 31.3.2020 saakka)
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Opintopalvelut
Filo lähipalvelut

Tellervo Hirvonen
No image.
Nimike
Amanuenssi
Sähköposti
tellervo.hirvonen@uef.fi
Suora numero
+358294452023
Huoneen tiedot
Joensuu Agora 151, vastaanottoaika sopimuksen mukaan
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Opintopalvelut
Filo lähipalvelut

Marika Oksanen
No image.
Nimike
Amanuenssi, vieraat kielet ja käännöstiede
Sähköposti
marika.oksanen@uef.fi
Suora numero
0294452021
Huoneen tiedot
Joensuu, Agora 142
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Opintopalvelut
Filo lähipalvelut

Riikka Myllys
No image.
Nimike
Amanuenssi
Sähköposti
riikka.myllys@uef.fi
Suora numero
+358294452027
Huoneen tiedot
Joensuu Agora 143
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Opintopalvelut
Filo lähipalvelut

Päivi Multanen
No image.
Nimike
Opintosihteeri
Sähköposti
paivi.multanen@uef.fi
Suora numero
+358294452206
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 318
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Opintopalvelut
Filo lähipalvelut

Kirsti Soininen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
kirsti.soininen@uef.fi
Suora numero
+358294452026
Huoneen tiedot
Joensuu Agora 141
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Filo&Yhka lähipalvelut

Mervi Bogdanoff
No image.
Nimike
Toimistosihteeri
Sähköposti
mervi.bogdanoff@uef.fi
Suora numero
+358294452020
Huoneen tiedot
Joensuu Agora 138, vastaanottoaika ark. 9-11 ja 13-14
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Opintopalvelut
Filo lähipalvelut

Reetta Haverinen
No image.
Nimike
Suunnittelija
Sähköposti
reetta.haverinen@uef.fi
Suora numero
+358294455418
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 201A
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Filosofinen tiedekunta
Humanistinen osasto
Suomen kieli ja kulttuuritieteet

Zinab Elgundi
No image.
Nimike
Suunnittelija
Sähköposti
zinab.elgundi@uef.fi
Suora numero
+358294452269
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 313
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Filosofinen tiedekunta
Humanistinen osasto
Suomen kieli ja kulttuuritieteet

Sini Heinoja
No image.
Nimike
Projektisihteeri
Sähköposti
sini.heinoja@uef.fi
Suora numero
+358294452305
Huoneen tiedot
Joensuu Agora 233
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Filosofinen tiedekunta
Humanistinen osasto
Suomen kieli ja kulttuuritieteet

Tuomo Kondie
No image.
Nimike
Tutkimusapulainen, KATVE-hanke
Sähköposti
tuomo.kondie@uef.fi
Huoneen tiedot
Etätyössä
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Filosofinen tiedekunta
Humanistinen osasto
Suomen kieli ja kulttuuritieteet

Katerina Paalamo
No image.
Nimike
Tutkimusapulainen, KATVE-hanke
Sähköposti
katerina.paalamo@uef.fi
Huoneen tiedot
Etätyössä
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Filosofinen tiedekunta
Humanistinen osasto
Suomen kieli ja kulttuuritieteet