Puhelinluettelo

Löytyi 90 tulosta
Jussi Ahonen
No image.
Nimike
Opetusavustaja
Sähköposti
jussi.ahonen@uef.fi
Suora numero
+358294453011
Huoneen tiedot
Metria 349

Khairul Alam
No image.
Sähköposti
khairul.alam@uef.fi
Suora numero
+358294453219
Huoneen tiedot
Metria 217

Mohammad Al lakki
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
mohammad.al.lakki@uef.fi
Suora numero
+358294453051
Huoneen tiedot
Metria 318

Sampson Andoh
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
sampson.andoh@uef.fi
Suora numero
+358294453093
Huoneen tiedot
Metria 217

Benjamin Asamoah
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
benjamin.asamoah@uef.fi
Suora numero
+358294453344
Huoneen tiedot
Metria 316

Mervi Asikainen
No image.
Nimike
Vanhempi yliopistonlehtori
Sähköposti
mervi.asikainen@uef.fi
Suora numero
+358294453220
Huoneen tiedot
Metria 345

Lewis Asilevi
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
lewis.asilevi@uef.fi
Suora numero
+358294453860
Huoneen tiedot
Metria 309

Mikko Aspelund
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
mikko.aspelund@uef.fi
Huoneen tiedot
Metria 352

Marian Baah
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
marian.baah@uef.fi
Suora numero
+358294453324
Huoneen tiedot
Metria 309

Gaëlle Brunet
No image.
Nimike
Apurahatutkija
Sähköposti
gaelpa@student.uef.fi
Huoneen tiedot
Metria 201

Dipanjan Das
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
dipanjan.das@uef.fi
Suora numero
+358294453037
Huoneen tiedot
Metria 349

Marina Fetisova
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
marina.fetisova@uef.fi
Suora numero
+358294453412
Huoneen tiedot
Metria 318

Ari Friberg
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
ari.friberg@uef.fi
Suora numero
+358294453224
Huoneen tiedot
Metria 305

Janne Gröhn
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Sähköposti
janne.grohn@uef.fi
Suora numero
+358294453056
Huoneen tiedot
Metria 216

Tommi Hakala
No image.
Nimike
Apulaisprofessori
Sähköposti
tommi.hakala@uef.fi
Suora numero
+358294453334
Huoneen tiedot
Metria 303

Atri Halder
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
atri.halder@uef.fi
Suora numero
+358294453095
Huoneen tiedot
Metria 349

Antti Hannonen
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
antti.hannonen@uef.fi
Suora numero
+358294453175
Huoneen tiedot
Metria 217

Noora Heikkilä
No image.
Nimike
Koordinaattori
Sähköposti
noora.heikkila@uef.fi
Suora numero
+358294453227
Huoneen tiedot
Metria 308

Janne Heikkinen
No image.
Nimike
Tutkimusavustaja
Sähköposti
janne.heikkinen@uef.fi
Huoneen tiedot
Metria 107a

Janne Heittokangas
No image.
Nimike
Apulaisprofessori
Sähköposti
janne.heittokangas@uef.fi
Suora numero
+358294453228
Huoneen tiedot
Metria 207

Pekka Emil Hirvonen
No image.
Nimike
Dosentti
Sähköposti
pekka.e.hirvonen@uef.fi
Suora numero
0294453229

Juha-Matti Huusko
No image.
Nimike
Tutkijatohtori
Sähköposti
juha-matti.huusko@uef.fi
Huoneen tiedot
Metria 208

Kirsi Ikonen
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
kirsi.ikonen@uef.fi
Suora numero
0294453169
Huoneen tiedot
Natura 213

Tommi Itkonen
No image.
Nimike
Laboratoriomestari
Sähköposti
tommi.itkonen@uef.fi
Suora numero
+358294453233
Huoneen tiedot
Metria 107a

YeYang Jiang
No image.
Nimike
Vieraileva tutkija
Sähköposti
yeyang.jiang@uef.fi
Huoneen tiedot
Metria 218

Kabusure Kabusure
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
kabusure.kabusure@uef.fi
Suora numero
+358294453643
Huoneen tiedot
Metria 318

Outi Kaltiainen
No image.
Nimike
Tutkimusapulainen
Sähköposti
outikal@student.uef.fi
Huoneen tiedot
Metria 107a

Petri Karvinen
No image.
Nimike
Tutkimuspäällikkö
Sähköposti
petri.karvinen@uef.fi
Suora numero
+358294453256
Huoneen tiedot
Metria 210

Mikko Kesonen
No image.
Nimike
Tutkijatohtori
Sähköposti
mikko.kesonen@uef.fi
Suora numero
+358294453236
Huoneen tiedot
Metria 347a

Justus Kinnunen
No image.
Nimike
Yliopisto-opettaja
Sähköposti
justus.kinnunen@uef.fi
Suora numero
+358294453320
Huoneen tiedot
Metria 352

Saana Kinnunen
No image.
Nimike
Opetusavustaja
Sähköposti
saana.kinnunen@uef.fi
Suora numero
+358294453039
Huoneen tiedot
Metria 352

Risto Korhonen
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
risto.korhonen@uef.fi
Suora numero
+358294453239
Huoneen tiedot
Metria 213

Pekka Kosunen
No image.
Sähköposti
pekka.kosunen@uef.fi
Suora numero
+358294453128
Huoneen tiedot
Metria 206

Markku Kuittinen
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
markku.kuittinen@uef.fi
Suora numero
+358294453240
Huoneen tiedot
Metria 300

Polina Kuzhir
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
polina.kuzhir@uef.fi
Suora numero
+358294453211
Huoneen tiedot
Metria 331

Antti Käenmäki
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
antti.kaenmaki@uef.fi
Suora numero
+358294453341
Huoneen tiedot
Metria 209

Hannu Laamanen
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Sähköposti
hannu.laamanen@uef.fi
Suora numero
+358294453242
Huoneen tiedot
Metria 346

Jyrki Laatikainen
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
jyrki.laatikainen@uef.fi
Suora numero
+358294453304
Huoneen tiedot
Metria 302

Ilpo Laine
No image.
Nimike
Emerita/emeritus
Sähköposti
ilpo.laine@uef.fi
Suora numero
+358294453243
Huoneen tiedot
Metria 202

Visa Latvala
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Sähköposti
visa.latvala@uef.fi
Suora numero
+358294453245
Huoneen tiedot
Metria 205

Aleksi Leinonen
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
aleksi.leinonen@uef.fi
Suora numero
+358294453154
Huoneen tiedot
Metria 302

Risto Leinonen
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Sähköposti
risto.leinonen@uef.fi
Suora numero
+358294453248
Huoneen tiedot
Metria 347b

Fangfang Li
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
fangfang.li@uef.fi
Suora numero
+358294453072
Huoneen tiedot
Metria 318

Bin Liu
No image.
Nimike
Vieraileva tutkija
Sähköposti
bin.liu@uef.fi
Suora numero
+358294453392
Huoneen tiedot
Metria 201

Xinling Liu
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
xinling.liu@uef.fi
Huoneen tiedot
Metria 218

Sergei Malykhin
No image.
Nimike
Tutkijatohtori
Sähköposti
sergei.malykhin@uef.fi
Suora numero
+358294453047
Huoneen tiedot
Metria 218

Tuire Miettinen
No image.
Nimike
Laboratoriomestari
Sähköposti
tuire.miettinen@uef.fi
Suora numero
+358294453249
Huoneen tiedot
Metria 212

Sughra Mohamed
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
sughra.mohamed@uef.fi
Suora numero
+358294457412
Huoneen tiedot
Metria 309

Iiro Muhonen
No image.
Sähköposti
iiro.muhonen@uef.fi
Suora numero
+358294453042
Huoneen tiedot
Metria 316

Martti Mäkinen
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Sähköposti
martti.makinen@uef.fi
Suora numero
+358294453252
Huoneen tiedot
Metria 226

Marek Necada
No image.
Nimike
Projektitutkija
Sähköposti
marek.necada@uef.fi

Alexander Obraztsov
No image.
Nimike
Tutkimusjohtaja
Sähköposti
alexander.obraztsov@uef.fi
Suora numero
+358294453254
Huoneen tiedot
Metria 301

Petr Obraztsov
No image.
Nimike
Tutkijatohtori
Sähköposti
petr.obraztsov@uef.fi

Kehinde Oyemakinwa
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
kehinde.oyemakinwa@uef.fi
Suora numero
0294453105
Huoneen tiedot
Metria 309

Katri Peippo
No image.
Nimike
Tutkimusapulainen
Sähköposti
katri.peippo@uef.fi

Markku Pekkarinen
No image.
Nimike
Projektitutkija
Sähköposti
markku.pekkarinen@uef.fi
Suora numero
+358294453184
Huoneen tiedot
Metria

Segolene Pelisset
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
segolene.pelisset@uef.fi
Suora numero
+358294453287
Huoneen tiedot
Metria 309

Henri Pesonen
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
henri.a.pesonen@uef.fi
Suora numero
+358294453018
Huoneen tiedot
Metria 302

Martti Pesonen
No image.
Sähköposti
martti.pesonen@uef.fi
Suora numero
+358294453260
Huoneen tiedot
Metria 204

Istvan Prause
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
istvan.prause@uef.fi
Suora numero
+358294453216
Huoneen tiedot
Metria 203

Juha Purmonen
No image.
Nimike
Impact Manager
Sähköposti
juha.purmonen@uef.fi
Huoneen tiedot
Science Park

Pertti Pääkkönen
No image.
Nimike
Yli-insinööri
Sähköposti
pertti.paakkonen@uef.fi
Suora numero
+358294453269
Huoneen tiedot
Metria 210

Igor Reduto
No image.
Nimike
Tutkijatohtori
Sähköposti
igor.reduto@uef.fi
Suora numero
+358294453221
Huoneen tiedot
Metria 218

Heikki Rekola
No image.
Nimike
Tutkijatohtori
Sähköposti
heikki.rekola@uef.fi
Suora numero
+358294453038
Huoneen tiedot
Metria 306

Matthieu Roussey
No image.
Nimike
Apulaisprofessori
Sähköposti
matthieu.roussey@uef.fi
Suora numero
+358294453272
Huoneen tiedot
Metria 307

Jouni Rättyä
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
jouni.rattya@uef.fi
Suora numero
+358294453273
Huoneen tiedot
Metria 215

Jyrki Saarinen
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
jyrki.saarinen@uef.fi
Suora numero
+358294453005
Huoneen tiedot
Metria 313

Kimmo Saastamoinen
No image.
Nimike
Projektitutkija
Sähköposti
kimmo.saastamoinen@uef.fi
Suora numero
+358294453274
Huoneen tiedot
Metria 311

Maryam Samavaki
No image.
Nimike
Projektitutkija
Sähköposti
maryam.samavaki@uef.fi
Suora numero
+358294453109
Huoneen tiedot
Metria 206

Aleksandr Saushin
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
aleksandr.saushin@uef.fi
Suora numero
+358294453230
Huoneen tiedot
Metria 214

Tero Setälä
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
tero.setala@uef.fi
Suora numero
+358294453075
Huoneen tiedot
Metria 335

Pertti Silfsten
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
pertti.silfsten@uef.fi
Huoneen tiedot
Metria 311

Pekka Smolander
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
pekka.smolander@uef.fi
Huoneen tiedot
Metria 204

Olga Svirko
No image.
Nimike
Tutkimusteknikko
Sähköposti
olga.svirko@uef.fi
Suora numero
+358294453283
Huoneen tiedot
Metria 212

Yuri Svirko
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
yuri.svirko@uef.fi
Suora numero
+358294453284
Huoneen tiedot
Metria 314

Ria Talukder
No image.
Nimike
Projektitutkija
Sähköposti
ria.talukder@uef.fi
Suora numero
+358294453087
Huoneen tiedot
Metria 217

Juho Tiainen
No image.
Nimike
Hankesuunnittelija
Sähköposti
juho.tiainen@uef.fi
Huoneen tiedot
Metria 352

Janvit Tippinit
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
janvit.tippinit@uef.fi
Suora numero
+358294453770
Huoneen tiedot
Metria 316

Jukka Tuomela
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
jukka.tuomela@uef.fi
Suora numero
+358294453289
Huoneen tiedot
Metria 200

Hemmo Tuovinen
No image.
Nimike
Projektitutkija
Sähköposti
hemmo.tuovinen@uef.fi
Suora numero
+358294455979
Huoneen tiedot
Metria 214

Jari Turunen
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
jari.turunen@uef.fi
Suora numero
+358294453291
Huoneen tiedot
Metria 302

Minna Turunen
No image.
Sähköposti
minna.karoliina.turunen@uef.fi
Suora numero
+358294453290
Huoneen tiedot
Metria 353a

Juuso Uusimäki
No image.
Nimike
Hankesuunnittelija
Sähköposti
juuso.uusimaki@uef.fi
Suora numero
+358294453044
Huoneen tiedot
Metria 316

Pasi Vahimaa
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
pasi.vahimaa@uef.fi
Suora numero
+358294453292
Huoneen tiedot
Metria 334

Viatcheslav Vanyukov
No image.
Nimike
Palkkionsaaja
Sähköposti
viatcheslav.vanyukov@uef.fi
Suora numero
+358294453351
Huoneen tiedot
Metria 353a

Antti Viholainen
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Sähköposti
antti.viholainen@uef.fi
Suora numero
+358294453299
Huoneen tiedot
Metria 211

Fanglei Wu
No image.
Nimike
Vieraileva tutkija
Sähköposti
fanglei.wu@uef.fi
Huoneen tiedot
Metria 208

Hui Yu
No image.
Nimike
Apurahatutkija
Sähköposti
huiy@student.uef.fi
Huoneen tiedot
Metria 201

Xiaorun Zang
No image.
Nimike
Tutkijatohtori
Sähköposti
xiaorun.zang@uef.fi
Suora numero
+358294453326
Huoneen tiedot
Metria 306

Amine Zemirni
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
amine.zemirni@uef.fi
Suora numero
+358294453153
Huoneen tiedot
Metria 201