OPINTOHALLINTO

Leena Leskinen
No image.
Nimike
Koulutusjohtaja
Nimikeen lisätietoja
- avoin yliopisto-opetus
Sähköposti
leena.leskinen@uef.fi
GSM-numero
+358400970784
Suora numero
+358294457003
Huoneen tiedot
Kuopio Bioteknia 2 krs

Taina Alava-Pajarinen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
taina.alava@uef.fi
GSM-numero
+358505708423
Suora numero
+358294457067
Huoneen tiedot
Joensuu Metla 1104

Tiina Juurela
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- lukioyhteistyö (sopimukset ja vierailut), opinto-ohjaus, yksilölliset opintojärjestelyt
Sähköposti
juurela@uef.fi
GSM-numero
+358405162572
Suora numero
+358294457027
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2 krs

Terhi Keltanen
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- opinto-ohjaus, yhteistyöoppilaitostoiminta
Sähköposti
terhi.keltanen@uef.fi
GSM-numero
+358503291684
Suora numero
+358294457116
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2 krs

Ulla Kekäläinen
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- työelämäyhteistyö, toinen reitti yliopistoon -hanke
Sähköposti
ulla.kekalainen@uef.fi
GSM-numero
+358403553936
Suora numero
+358294457039
Huoneen tiedot
Kuopio Bioteknia 2 krs

Timo Kemppainen
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- opinto-ohjaus
Sähköposti
timo.kemppainen@uef.fi
GSM-numero
+358504317430
Suora numero
+358294457012
Huoneen tiedot
Kuopio Bioteknia 2 krs

Eeva Kykkänen
No image.
Nimike
Markkinointisihteeri
Sähköposti
eeva.kykkanen@uef.fi
GSM-numero
+358504342921
Suora numero
+358294457117
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2 krs

Raija Pappila
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- tietojärjestelmät, verkkosivut
Sähköposti
raija.pappila@uef.fi
GSM-numero
+358403553995
Suora numero
+358294457026
Huoneen tiedot
Kuopio Bioteknia 2 krs

Leila Saramäki
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- toimivapalla 31.7.2021 saakka
Sähköposti
leila.saramaki@uef.fi
Huoneen tiedot
Kuopio Bioteknia 2 krs

Elsi Similä
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- jatkuvan oppimisen koordinaatio
Sähköposti
elsi.simila@uef.fi
GSM-numero
+358504133252
Suora numero
+358294457015
Huoneen tiedot
Kuopio Bioteknia 2krs