HEALTH AND WELL-BEING

Anna Hartikainen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
anna.hartikainen@uef.fi
GSM-number
+358407741320
Direct number
+358294457107
Room info
Kuopio, Tietoteknia 2402

Jonna-Carita Kanninen
No image.
Role
suunnittelija
Email
jonna-carita.kanninen@uef.fi
GSM-number
+358504770084
Direct number
+358294457005
Room info
Kuopio Tietoteknia 2405

Katja Koukkari
No image.
Role
Suunnittelusihteeri
Email
katja.koukkari@uef.fi
GSM-number
+358403553158
Direct number
+358294457092
Room info
Kuopio, Tietoteknia 2446

Annamari Lastunen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
annamari.lastunen@uef.fi
GSM-number
+358504412179
Direct number
+358294457110
Room info
Kuopio Tietoteknia 2435

Kari Pasanen
No image.
Role
Tutkijaopettaja
Email
kari.pasanen@uef.fi
GSM-number
0505284665
Direct number
0294457106
Room info
Kuopio Tietoteknia 2439

Anne Pennanen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Role details
- farmasia, lääkehoidon arviointi, LHKA Advanced, lääkitysturvallisuus
Email
annemaarit.pennanen@uef.fi
GSM-number
+358503837422
Direct number
+358294457095
Room info
Kuopio Tietoteknia 2405

Tiina Pyrstöjärvi
No image.
Role
Suunnittelija
Email
tiina.pyrstojarvi@uef.fi
GSM-number
+358403553921
Direct number
+358294457044
Room info
Kuopio Tietoteknia 2434

Lea Tuomainen
No image.
Role
Johtaja
Role details
-työnohjaaja, työyhteisösovittelija, psykoterapeuttikoulutukset
Email
lea.tuomainen@uef.fi
GSM-number
+358407223281
Direct number
+358294457029
Room info
Kuopio Tietoteknia 2438

Marika Tuupainen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
marika.tuupainen@uef.fi
GSM-number
+358503414170
Direct number
+358294457089
Room info
Tietoteknia 2404

Ville Valkonen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
ville.valkonen@uef.fi
GSM-number
+358503224174
Direct number
+358294457019
Room info
Kuopio Tietoteknia

Soile Virtanen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
soile.virtanen@uef.fi
GSM-number
+358403552304
Direct number
+358294457024
Room info
Kuopio Tietoteknia 2433

Sari Zitting
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
sari.zitting@uef.fi
GSM-number
+358408678532
Direct number
+358294457105
Room info
Kuopio Tietoteknia 2447A