STAFF

Sari Hakkarainen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
sari.hakkarainen@uef.fi
GSM-number
+358504668554
Direct number
+358294457048
Room info
Joensuu, Aurora 237

Anna Hartikainen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
anna.hartikainen@uef.fi
GSM-number
+358407741320
Direct number
+358294457107
Room info
Kuopio, Tietoteknia 2402

Kati Hietava
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
kati.hietava@uef.fi
GSM-number
+358504324797
Direct number
+358294457004
Room info
Joensuu Aurora 2 krs

Leea Huusko
No image.
Role
Suunnittelusihteeri
Email
leea.huusko@uef.fi
GSM-number
+358505119468
Direct number
+358294457007
Room info
Aurora

Timo Hyttinen
No image.
Role
koulutussihteeri
Email
timo.hyttinen@uef.fi
GSM-number
+358505208069
Direct number
+358294458008
Room info
Joensuu, Aurora 239

Tiina Immonen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
tiina.immonen@uef.fi
GSM-number
+358504930323
Direct number
+358294457049
Room info
Joensuu, Aurora 233

Sanna Iskanius
No image.
Role
Koulutusjohtaja
Role details
Deputy Director
Email
sanna.iskanius@uef.fi
GSM-number
+358503823801
Direct number
+358294457017
Room info
Joensuu Aurora 279

Tiina Juurela
No image.
Role
Suunnittelija
Email
juurela@uef.fi
GSM-number
+358405162572
Direct number
+358294457027
Room info
Aurora, Joensuu

Heli Kaarniemi
No image.
Role
Suunnittelija
Email
hkaarnie@uef.fi
GSM-number
+358503228644
Direct number
+358294457080
Room info
Joensuu, Aurora

Pauli Kallio
No image.
Role
Suunnittelija
Email
pauli.kallio@uef.fi
GSM-number
+358504652054
Direct number
+358294457066

Jonna-Carita Kanninen
No image.
Role
suunnittelija
Email
jonna-carita.kanninen@uef.fi
GSM-number
+358504770084
Direct number
+358294457005
Room info
Kuopio Tietoteknia 2405

Helena Karisto-Lautanen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
helena.karisto-lautanen@uef.fi
GSM-number
+358403553906
Direct number
+358294457037
Room info
Kuopio Tietoteknia 2415

Ulla Kekäläinen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
ulla.kekalainen@uef.fi
GSM-number
+358403553936
Direct number
+358294457039
Room info
Kuopio Tietoteknia 2415

Terhi Keltanen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
terhi.keltanen@uef.fi
GSM-number
+358503291684
Direct number
+358294457116
Room info
Joensuu, Aurora 236

Timo Kemppainen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
timo.kemppainen@uef.fi
GSM-number
+358504317430
Direct number
+358294457012
Room info
Kuopio Tietoteknia 2406

Anne Keränen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
anne.keranen@uef.fi
GSM-number
+358503092839
Direct number
+358294457001
Room info
Joensuu Aurora 2 krs

Päivi Koivuselkä-Sallinen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
paivi.koivuselka-sallinen@uef.fi
Room info
Joensuu, Aurora 220/5

Pia Koponen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
pia.koponen@uef.fi
GSM-number
+358403552116
Direct number
+358294457040
Room info
Kuopio Tietoteknia 2424

Kukka-Maaria Kokkonen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
kukka-maaria.kokkonen@uef.fi
GSM-number
+358504421874
Direct number
+358294457030
Room info
Kuopio Bioteknia 2 krs

Tuula Korhonen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
tuula.korhonen@uef.fi
GSM-number
+358503846956
Direct number
+358294457062
Room info
Joensuu, Aurora

Sonja Kortelainen
No image.
Role
suunnittelija
Email
sonja.kortelainen@uef.fi
GSM-number
+358504339254
Direct number
+358294457013
Room info
Joensuu, Aurora 275

Katja Koukkari
No image.
Role
Suunnittelusihteeri
Email
katja.koukkari@uef.fi
GSM-number
+358403553158
Direct number
+358294457092
Room info
Kuopio, Tietoteknia 2446

Eeva Kykkänen
No image.
Role
Markkinointisihteeri
Email
eeva.kykkanen@uef.fi
GSM-number
+358504342921
Direct number
+358294457117
Room info
Joensuu, Aurora I 230

Riitta Laasonen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
riitta.laasonen@uef.fi
GSM-number
+358504668522
Direct number
+358294457059
Room info
Joensuu, Aurora 220/4

Annamari Lastunen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
annamari.lastunen@uef.fi
GSM-number
+358504412179
Direct number
+358294457110
Room info
Kuopio Tietoteknia 2435

Leena Leskinen
No image.
Role
Koulutusjohtaja
Email
leena.leskinen@uef.fi
GSM-number
+358400970784
Direct number
+358294457003
Room info
Kuopio Tietoteknia 2413

Virpi Moilanen
No image.
Role
Kouluttaja
Email
virpi.moilanen@uef.fi
GSM-number
+358505761301
Direct number
+358294457112
Room info
Joensuu Aurora

Maria Mukkala
No image.
Role
suunnittelija
Email
maria.mukkala@uef.fi
GSM-number
+358504766782
Direct number
+358294457010
Room info
Kuopio Tietoteknia 2456

Marjaana Mukkala
No image.
Role
Suunnittelija
Email
marjaana.mukkala@uef.fi
GSM-number
+358503637505
Direct number
+358294457068
Room info
Joensuu, Aurora 242

Marjo Mustonen
No image.
Role
koulutussihteeri
Email
marjo.mustonen@uef.fi
GSM-number
+358505744390
Direct number
+358294457020
Room info
Kuopio Tietoteknia 2422

Merja Mäkitalo
No image.
Role
Suunnittelija
Email
merja.makitalo@uef.fi
GSM-number
+358403553387
Direct number
+358294457041
Room info
Kuopio, Tietoteknia 2436

Marja-Liisa Niemi
No image.
Role
Suunnittelija
Email
marja-liisa.niemi@uef.fi
GSM-number
+358403552336
Direct number
+358294457045
Room info
Kuopio, Tietoteknia 2435

Sanna Nissinen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
sanna.nissinen@uef.fi
GSM-number
+358505055726
Direct number
+358294457023
Room info
Kuopio Bioteknia 2 krs

Seija Okulov
No image.
Role
Suunnittelija
Email
seija.okulov@uef.fi
GSM-number
+358504398073
Direct number
+358294457025
Room info
Kuopio Tietoteknia 2456

Raija Pappila
No image.
Role
Suunnittelija
Email
raija.pappila@uef.fi
GSM-number
+358403553995
Direct number
+358294457026
Room info
Kuopio, Tietoteknia 2410/b

Kari Pasanen
No image.
Role
Tutkijaopettaja
Email
kari.pasanen@uef.fi
GSM-number
0505284665
Direct number
0294457106
Room info
Kuopio Tietoteknia 2439

Katja Peltoniemi
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
katja.peltoniemi@uef.fi
GSM-number
+358403553905
Direct number
+358294457018
Room info
Kuopio Tietoteknia 2442

Anne Pennanen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Role details
- farmasia, lääkehoidon arviointi, LHKA Advanced, lääkitysturvallisuus
Email
annemaarit.pennanen@uef.fi
GSM-number
+358503837422
Direct number
+358294457095
Room info
Kuopio Tietoteknia 2405

Arttu Puhakka
No image.
Role
Suunnittelija
Email
arttu.puhakka@uef.fi
GSM-number
+358504064310
Direct number
+358294457108
Room info
Joensuu, Aurora 278

Helka Pukarinen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
helka.pukarinen@uef.fi
GSM-number
+358403553934
Direct number
+358294457042
Room info
Kuopio Tietoteknia 2426

Päivi Puustjärvi-Soininen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
paivi.puustjarvisoininen@uef.fi
GSM-number
+358403553904
Direct number
+358294457035
Room info
Kuopio Tietoteknia 2449

Senni Pykäläinen
No image.
Role
koulutussihteeri
Email
senni.pykalainen@uef.fi
GSM-number
+358505973936
Direct number
+358294457006
Room info
Joensuu, Aurora 220/1

Tiina Pyrstöjärvi
No image.
Role
Suunnittelija
Email
tiina.pyrstojarvi@uef.fi
GSM-number
+358403553921
Direct number
+358294457044
Room info
Kuopio Tietoteknia 2434

Lasse Reijonen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
lasse.reijonen@uef.fi
GSM-number
+358505650305
Direct number
+358294457083
Room info
Joensuu, Aurora 221/2

Sari Riikonen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
sari.riikonen@uef.fi
GSM-number
+358504668599
Direct number
+358294457057
Room info
Joensuu, Aurora 220/6

Hanna Rouvinen
No image.
Role
Early Stage Researcher
Email
hanna.rouvinen@uef.fi
GSM-number
+358504341907
Direct number
+358294457014
Room info
Kuopio Canthia 3006

Sanna Ryynänen
No image.
Role
Ma. Yliopistonlehtori
Email
sanna.ryynanen@uef.fi
GSM-number
+358403552639
Direct number
+358294455258
Room info
Kuopio Snellmania 3112

Sari Ryynänen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
sari.ryynanen@uef.fi
GSM-number
+358504668611
Direct number
+358294457053
Room info
Joensuu, Aurora 220/7

Suvi Räisänen
No image.
Role
markkinointisuunnittelija
Email
suvi.raisanen@uef.fi
GSM-number
+358504557735
Direct number
+358294457735
Room info
Kuopio Tietoteknia 2445

Leila Saramäki
No image.
Role
Suunnittelija, opinto-ohjaaja
Email
leila.saramaki@uef.fi
Room info
Kuopio Tietoteknia 2412

Elsi Similä
No image.
Role
Suunnittelija
Email
elsi.simila@uef.fi
GSM-number
+358504133252
Direct number
+358294457015
Room info
Kuopio Tietoteknia 2406

Sanna Soppela
No image.
Role
Suunnittelija
Email
sanna.soppela@uef.fi
GSM-number
+358505903766
Direct number
+358294457071
Room info
Joensuu, Aurora 257/4

Riitta Sutinen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
riitta.sutinen@uef.fi
GSM-number
+358503418524
Direct number
+358294457100
Room info
Kuopio, Tietoteknia 2455

Tuula Tanskanen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
tuula.tanskanen@uef.fi
GSM-number
+358403553950
Direct number
+358294457047
Room info
Kuopio Tietoteknia 2423

Irina Tere
No image.
Role
Kouluttaja
Email
irina.tere@uef.fi
GSM-number
+358504095548
Direct number
+358294457085
Room info
Joensuu Aurora

Aija Turunen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
aija.turunen@uef.fi
GSM-number
+358504678806
Direct number
+358294457051
Room info
Joensuu, Aurora 220/9

Lea Tuomainen
No image.
Role
Johtaja
Role details
-työnohjaaja, työyhteisösovittelija, psykoterapeuttikoulutukset
Email
lea.tuomainen@uef.fi
GSM-number
+358407223281
Direct number
+358294457029
Room info
Kuopio Tietoteknia 2438

Seija Tuominen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
seija.tuominen@uef.fi
GSM-number
+358504678433
Direct number
+358294457058
Room info
Joensuu, Aurora 234

Marika Tuupainen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
marika.tuupainen@uef.fi
GSM-number
+358503414170
Direct number
+358294457089
Room info
Tietoteknia 2404

Ville Valkonen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
ville.valkonen@uef.fi
GSM-number
+358503224174
Direct number
+358294457019
Room info
Kuopio Tietoteknia

Eija Viiliäinen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
eija.viiliainen@uef.fi
GSM-number
+358504678371
Direct number
+358294457054
Room info
Joensuu, Aurora 220/8

Sari Zitting
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
sari.zitting@uef.fi
GSM-number
+358408678532
Direct number
+358294457105
Room info
Kuopio Tietoteknia 2447A

Soile Virtanen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
soile.virtanen@uef.fi
GSM-number
+358403552304
Direct number
+358294457024
Room info
Kuopio Tietoteknia 2433

Email format: etunimi.sukunimi@uef.fi


Joensuu Campus
Aurora,
Yliopistokatu 2 A, 2. floor,
P.O. Box 111
FI-80101 Joensuu, Finland
050 529 8665
0294 457 043 (Open university)

Kuopio Campus
Tietoteknia,
Savilahdentie 6 B, 2. floor
P.O. Box 1627
FI-70211 Kuopio, Finland
050 374 6116
0294 457 028 (Open university)

aducate-info@uef.fi